6 Ağu 2008

Ali Zıkkım Yediiiii!!

Şu ''Ali'nin karnı acıktııııııaaa!!'' diye bağıran annenin olduğu reklam var ya. Ya ne kadar aptal bi reklam bu ya..
O kadının taşıyıcı anne yada azeri bi bakıcı olduğundan şüpheleniyorum. Bi kere bebeğin karnının acıkıcağı zaten belli bişey. Günde bilmem kaç kere acıkıp yiyolar işte. Önceden hazırlatsana madem öyle, tam son saniyeyi bekliyosun. Çocuk ölür açlıktan. Sen bi tarafını yırtıp bağarıcaksın o ses gidicek, elalem duyucak, senin çocuğunun aç olmasını sallicak, bahçelerden sebzeleri toplicak, yıkicak, pişireceki sana getirecek sen de vericen o çocuk yicek. Valla öldü o bebek Allah rahmet eylesin. Bi de bunu günde kaç kere yapıcaksın? Haa bu arada sen ne iş yapıyosun acaba salak kadın? Çocuğu doğurdun öyle koydun bi kenara. Elaleme bağır sonra ''Ali'nin karnı acıktııııııaaa!!'' diye.

Of ya içimden ne geliyo biliyo musunuz? O karı ordan bağarıyo ya ''Ali'nin karnı acıktııııııaaa!!'' diye.
Ulan biri de çıksa ordan ''sus lan kaltak karı! her dakika bağar bağar kulaklarım sağar oldu be. Ben mi doğurdum lan o çocuğu, doğurduysan doyur. Bak bi daha duymiim o bet sesini vururum lan ikinizi de !!'' desin..
Aaah, nerde?...

4 yorum:

AssoRTieK dedi ki...

aynennn!ne o ölee alinin karnı acıktııı,ıyy bananeee ba-na-nee,bi de uzun uzun bağırmaz mı bi de o ses yankılanmazzz mı!en en en çekilmez reklamdır kendisi bnm gözümde!

lale dedi ki...

cidden banane yani? acıktıysa zıkkımın kökünü yesin. tövbe tövbe kçücük çocuğa da söylendim şimdi ama, o annenin o şekilde yetiştireceği çocuktan da hayır gelmez zaten :)

sevnurboray dedi ki...

yaaa laleeeee :)ne komikkıssın yaaa :)

lale dedi ki...

hehe öyleyim şekerim. bu yüzden benden bıkmıyosun yıllardır :P