21 Ağu 2008

Uzaylı

Kısmen yorumsuz bi haberi paylaşmak istiyorum, kısa özet: Ece Erken kocasından boşanıyomuş, bunlarda nedenleri;

'Hatta (hatta yani düşünün, tuzu biberi. hatta!) iddialara göre, muhasebecisine eşinin hesabına her ay 3 bin YTL para aktarılması konusunda talimat veren Öztarhan'a sinirlenen Erken, çalışmak istediğini söyleyince ikili arasında tartışma yaşanmış.

Erken yakın dostlarına, "3 bin YTL ile nasıl hayatımı sürdürürüm? Üzerime kıyafet alamıyorum (bi de benim yazıma abartı diyenler okusun). Bu para kuaförüme bile yetmiyor (herhalde saçının uzunluğu bütün dünyayı üç kere dolaşıyo, bi fön bile 8000 ytl tututo)" diye dert yanıyormuş.

Öztarhan'ın ayrıca Ece Erken'e cip sözü verdiği ve Erken'in kendi Chrysler marka spor otomobilini satıp bunun parasıyla annesine yeni otomobil aldığı da konuşuluyor. Ancak Öztarhan eşine cip satın almaktansa, şirketinin üzerine kayıtlı olan Porche'sini eşine tahsis etmiş (hah işte bu tamam, bundan öncekilere abartı demiştim ama bi koca nasıl olur da karısına şirket üstüne kayıtlı Porche tahsis eder? Bu kadının hiç mi eşi dostu yoktur, hiç mi magazinci yoktur peşinde? Bu nasıl bi kocadır? Kocaların yüzkarasıdır) .

Aferin sana kız Ece, valla napıcaksın sana ayda 3000 ytl para ve altına Porche veren kocayı.

Aslında o adamın sana bi ufo satın alması gerekirdi. Gezegenine rahat gider gelirdin. Ne de olsa Mars'lı değil miydin canım sen? Biz sizin oraların adetlerini pek bilemeyiz. Ama sen hatayı en başta yapmışsın, dünyadan koca almayacaktın. Kendi gezegeninden biriyle evlenecektin, ne istiyosan yapıcaktı. Hakettiğin gibi yaşicaktın.. yazık oldu sana gül gibi kızdın valla...

Hiç yorum yok: