17 Eyl 2008

Fakir Ünlü

İnStyle dergisi her ay bir ünlü kadının çantasındaki makyaj malzemelerini ortaya döküp saçıp görücüye çıkarıyor..

Genelde de o dökülen saçılanlar, pek bir marka, pek bir tarz ürünler oluyor.. Efendim Dior allıklar mı istersin, Mac farlar mı istersin, yoksa en pahalısından kremler mi? Onları gördükce bazen 'aa bende de var'' deyip şaşırıyorum, artık o şaşırma bu ünsüz halimle bir ürüne o kadar para vermişliğime mi yoksa ünlünün benim gibi orta karar birşeyi almış olmasına mı bilemem. O zaman zaman değişiyor..

Fakat geçen gün, bir ünlü kızımız, ünlü dediysek öyle çok değil. Bir dizide oynuyor yeni yeni. Çantasındaki malzemeleri dökmüş saçmış.. ''Anaaam'' dedim, ''bu nasıl ünlü böyle?''..
Hemen adını koyuverdim, 'fakir ünlü'..

Çantasından çıkanlar Avon allık, Neutrogena makyaj temzileme mendilleri, bir iki dandik ruj falan.. Ayol o kadar dergiye çıkacaksın, git azıcık parana kıy de şöyle bir iki düzgün birşeyler al. Nedir o halin? Para toplayıp sana yardım edesim geldi valla.

6 yorum:

a. gizem dedi ki...

:))))
dimi yaaaa?
dergiye çıkacağını bilmiyo muydu acaba :))

lale dedi ki...

yok mayaj yaptırıp poz vermiş. biliyomuş yani :)

Yeliz dedi ki...

dergide ganimetlerinin çıkacağını biliyordur da biraz cimri galiba hanfendi paraları çar çur edenlerden de değil herhalde;)

lale dedi ki...

ya cimri, yada pek kazanmıyor :)

Adsız dedi ki...

bence bnm cildim güzel, öyle pahalı malzemelere ihtiyacım yok, bunlar bana yeterli oluyor havasında da olabilir:)

lale dedi ki...

bence şu dünyadaki en güzel ciltli kadın için bile, avon yeterli bir allık değildir. test ettim onayladım. o yüzden fazla havalara girmesin :)