8 Eki 2008

Saçma Dünün Saçma Özeti

Amaç; bir haftadır evde pinekleyerek siteme yeni tasarım yapmaktan bıkmış kendim için bir stresten arınma zamanı yaratmak.

Ne alarak rahatlamak istiyordum; pantolon.

Sonuç; elde amaçla alakasız kek kalıplarıyla eve dönüş..

Ay hiç sevmem pantolon elışverişini, giyin çıkar. Oldu olmadı, beğendim beğenmedim. Üff, o tıkışık kabinler, girerken ukala ukala 'kabinde ürün bırakmayalım lütfeeen' diyen tezgahtar kızlar.. İyi madem 'bırakmayalım' diyorsun, sen bırakma o zaman. Ama ben bırakacağım, çünkü senin işin onları toplayıp yerine koymak, kabin girişinde bana emirler vermek değil..
Herşeye rağmen ben yine de içi terkedilmiş 'ürün' dolu kabinden elimde beğenmediğim pantolonları katlayarak çıktım. Üstelik kız teşekkür bile etmedi, bir dahakine de çok beklersin canım..

Pantolon alamayışıma o kadar çok sinirlendim ki sezon başından beri almak istediğim yağmur botlarını bulduğum halde yüzlerine bile bakmadım. Benetton' un o güzelim upuzun hırkaları bile bana mısın demedi..

Çıkarayak şu Dior' un rimelinden alayım dedim, her zaman insanı sinir edip peşinizden ayrılmayan yapışkan satıcılıarın biri bile yoktu. Onu da bıraktım...

Sonra Esse' ye uğradım. İki tane kek kalıbı aldım, kasada indirimi öğrenince birer tane daha aldım.. Çok şekerler, ama yine de pek sevinmedim, çünkü ben kek sevmem. Amaç sırf sinirim geçsin..

Naparsın işte, normal değilim ki...

4 yorum:

Yeliz dedi ki...

dün sezon araştırması yapayım derken bende çok ihtiyacım olmayan olmasa da olur diyebileceğim şeyler aldım alışveriş canavarı olmak böle birşey sanırım:)

uyuz cadı dedi ki...

gördüm yazını, seninkilere de göz diktim iki arada bi derede, white musk alasım geldi madem indirimdeymiş :

a. gizem dedi ki...

insan hiç mi güzel pantolon bulamaz yawww... ve bulamadığı gibi aramaktan da bıkar mı yawww... Dolapta 3-5 pantolon, ben bankaya sadece etekle gidip geliyorum lale:) güzel birşey görürsen bulursan alırsannnn :) hemen bizlere de yol gösterirsin dimiii?

uyuz cadı dedi ki...

valla bulamadım gizem, içime de fenalık geldi.
zaten uzun zamandır erteliyorum pantolon almayı sevmediğimden, tam kendimi o ruh halinde hissetmişken bulamadım, çok sinirlendim :)
merak etme kesin yol gösteririm. ama önce gösterecek bi yolumun olması lazım..