19 Kas 2008

Seriyi Tamamladım, Sonra??

Burger King'in reklamları var ya hani, 'oyuncakların hepsini topla, seriyi tamamla!' diye bangıra bangıra çocukları gaza getirmeye çalışıyorlar..

Anlamadığım şu, sen eğer bu kadar promosyon yapacak kadar ürününe güveniyorsan, reklamını yapıyorsan o serinin bana birşey vaad etmesi lazım..

Yani 'hepsini toplarsan seri tamamlanır' mantığı benim için hiç ikna edici değil..

Ne olacak seri tamamlanınca, altı oyuncak birleşip sirk kuracak ben yattığım yerden para mı kazanacağım? Yada altısı birden ev işlerine girişecek ben ''lüküs haya lüküs hayat'' diye salınacak mıyım?
Eğer bir çocuk içinse ödevlerini yapabilir, onun yerine össdir oksdir sınavlara girebilirler.
Yada arabamı yıkasınlar, hiç olmadı evin market alışverişini yapsınlar canım!..

Bizi o kadar gaza getir, gidelim basalım parayı altısını birden saçından sürüye sürüye eve getirelim, eee? Baş köşeye kurulsun keyif çatsınlar.
Yok öyle yağma, dört ytl' ye köle satın almak istiyorum arkadaş!

not: hiçbir işe yaramasalar da evimde bir sürü mc donalds ve burger king oyuncakları dolu. özellikle de burger king' in saponge bob'ları, taşınırken heryerden fışkırdılar.. ben o sponge bob'larla hamburgerci dükkanı açayım en iyisi...

10 yorum:

a. gizem dedi ki...

evet boşuna kandırmasınlar çocukları da bizleri de caaanımmmm!:)

uyuz cadı dedi ki...

gizem dimi ama :)

ozlm dedi ki...

:))

EBRU ve RİMA dedi ki...

Allah dan benim kız daha bunların farkına varmış değil.Burgerda hamburger yenilir çıkılır o kadar diye biliniyor hamburgerden oyuncak çıkdığını bilmiyor.Zaten en uyuz olduğum şeylerdir o mincik mincik şeyler.Hakikaten bi vasıflarıda yokki.bari kalemtraş olsa silgi olsa dimi.

Sagır Kedi dedi ki...

aaa sende simpson var mııı varsa atma da bana ver tabii atarsan bir gün aklına beni getir olur mu:)))çocuk uyuz cadı seni...

www.pureabsinthe.com dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
www.pureabsinthe.com dedi ki...

Seriyi tamamlayınca başımız göğe eriyor direk cennete ışınlanıyoruz =))

Aygül dedi ki...

Uyuzcum çok şey beklemedin mi masum ve küçük oyuncaklardan?Ben hiç almıyorum beklentiyede girmiyorum:))Onlar ord mutlu ben kendi evimde:)))

uyuz cadı dedi ki...

simpson yok ne yazık ki, daha çok sponge bob'a yoğunlaşmışım ben

uyuz cadı dedi ki...

ebru, gerçekten şanslı bir dönemdesin demek ki. çocuğunun gözü açılmamış :) bizim evdeki büyük çocuk her gittiğimizde oyuncaklara takıyo kafayı. ama neyse ki olmaz deyince ağlayıp kendini yerlere atmıyo. o yüzden senin adına rima'nın bir süre daha oyuncaklardan habersiz yaşamasını temenni ediyorum :)

pureabsinthe; köle olmadı cennet, cennet olmadı köle. o da kabulümdür yani, sorun etmem :)

aygül, çok haklısını ne diyeyim, sapıtıyorum bazen böyle. hoş gör :)