14 Haz 2009

Cif'ten Ayakkabı Yapsalar Mis Mis Giyerdim :)

Az evvel marketteydik, raflar arasından en büyük boy cif'i kucaklayıp arabaya doğru götürürken yüzümde kocaman bir sırıtma farkettim ve o dakika kendi kendime dedim ki; 'nerdeeee o 4 sene öncesinde sadece beğendiği ayakkabıyı bağrına basıp sırıtaraktan mağaza kasasına doğru ilerleyen ben?'... ''Bak şimdi o aşkın aynısını cif'lere de besliyorsun'...

Temizlik tam bir hastalık!

15 yorum:

Absinthe dedi ki...

Arkasından banyoyu temizlemek gerektiğimiz için mi kocaman Cif kucakladık acaba =)) Aynı hisleri seninle paylaşıyorum Lale yanlız değilsin!! =)

uyuz cadı dedi ki...

absi bilmiyorum ki.. cifle acayip bi aşk yaşıyoruz. mesela geçen defa şaşıpta başka bi marka almışım, hay yüzüm gülmeye e miiii?! gittim yine cife yapıştım :)

Nihan dedi ki...

Başlığını okuduğum anda gülmemi sağlayan bu yazıyı okurken daha da bir gülüp bir an kendimi görür gibi oldum :)) Bu titizlik bir sevda mı yoksa hastalık mı ben hala çözemedim :)) Sınav çalışma arasında sağladığınız gülücüklerden dolayı teşekkürler efenim :))

Pinky dedi ki...

hmm bayılırım cif'e :) jel olanı süper temizler tortu bırakmaz.

ben aynı duyguyu hoş kokulu genel temizlik deterjanı alırken de, lavantalı yumuşatıcı alırken de yaşıyorum..

çatı katı dedi ki...

bazen sebebsiz sinirli ve gergin olurum."noluyo bana ya durup dururken" diye düşünürken bi bakarım evin temizlenme zamanı gelmiş...ev temiz ben melek,ev pis ben cadı...ruh halim bile değişiyor temizlik yapınca...hepimiz aynıyız sanırım :))

Merve dedi ki...

laliş daha evlenmedim ya..cifle hiç alakam yok :) ama yakında olacağından korkmaya başladım..

yanlız şeker, bunları solumak çok zararlı hele hele cif bunlar kanserojen ürünler..başka birşey kullansan şeker?

sihirli eller dedi ki...

olsun aynı durumdayız dert etme bende cifleri ,domestosları kucaklayıp gülümsüyorum.

uyuz cadı dedi ki...

nihan, hastalık gibi sanki. yani en azından bendeki o safhada.. gülücükler için ne mutlu bana :) kolay gelsin sınavında...

pinky, ben yumuşatıcıya sevinemiyorum bizim makinedne hiç memnun değilim. ama yeni makine aldığımda yumuşatıcılara da accessorize alışverişim kadar sevineceğime eminim, o potansiyel var bende :)

çatı katı evettt aynıyız :) evi temizliyorum, sonra oturup maşşşşşallaaah evimiz de misss gibi diyorum, eşim acayip acayip bakıyo bana :)

merviş, valla bilmiyorum ki. burnuma mandal mı taksam ne yapsam :) ama onsuz da pislikten ölürüz kanseri geçtim. her halükarda ölücez yani, ben temiz ölmeyi tercih ettim yani cifi :)

sihirli eller, tabi bir de domestoslar var ayrı bi uzmanlık alanı :) aman ikisini karıştırıp kullanma, o şekilde solumak çok tehlikeliymiş. yani cifi başka bir maddeyle karıştırmak...

çatı katı dedi ki...

bu arada benden bi tavsiye :) ben cif değil ama çamaşır suyu kullanırken solumamak adına eczanelerde satılan maskelerden kullanıyorum.çok pratik yoksa anında başım dönmeye başlıyor benim..maskeyide grip olduğum bi dönem oğluma bulaşmasın diye doktor tavsiyesiyle keşfetmiştim :))

Absinthe dedi ki...

Bak aynı şey bende Domestos'da oluyor.. Cif'e de aşığım ama Domestos Kar kokusu mu nedir ondan işte.. kasa kasa eve götüresim geliyor.. Anam evlenme vaktim mi gelmiş benim, burdan birilerine bi duyuru da mı bulunmam gerekiyor bilmiyorum ki =))

uyuz cadı dedi ki...

çatı katı çok mantıklı söylediğin şey.. ben de alayım maskelerden, sağol..

absi, bilmem artık söz konusu kişi tarafından okunuyo mu bloğum? :)

Müge dedi ki...

Hahaha, süper yaa! Ben de, ben de! Herkese katılıyorum. Temizlik ürünü almaya, onları dizmeye, seyretmeye bayılıyorum. :)
Hele bir de pis musluğun üzerine ona uygun olan Cif'ten falan dökersin de, pırıp pırıl parlar ya. O keyif de bambaşka.

uyuz cadı dedi ki...

müge sen ne komiksin :)) 'uygun cif' demiş bak, kesinlikle bendensin. öptüm seni :))

Hamarat hanım dedi ki...

Kızlar bendensiniz. Bir keresinde epey abartılı bir temizlik malzemesi alışverişi yapmıştım.Eşim bana "bilmeyen bunların evini b.k basmış sanacak." demişti. Yaşasın temizlik, yaşasın cif, domestos, mr. muscle, lavanta kokulu bingo soft, kutu kutu bulaşık deterjanı, matikler oleyyy:)))))))))))

uyuz cadı dedi ki...

hamarat hanım, sen isminle bizi bitirdin zaten:)