11 Ağu 2009

Aaaaa

Pek sevgili takipçiler, öyle alttan alttan zırt bırakıp pırt tekrar izlemeye almayın beni hasta etmeyin haaa!

Sonradan ekleyen biri olunca anlaşılıyor da bakıyorum en son sıradaki kişi duruyo ama sayı azalmış, yok çoğalmış. Bi durun oturduğunuz yerde sıkıldım vallahi aaaa!

17 yorum:

JustMakeup dedi ki...

Gündüzleri işyerinde boş zamanım olunca nette senin eski yazılarını okuyorum. Bitiricem hepsini azmettim. Amma çok şeye uyuz olmuşsun kuzum sen de yaa maşşallah;)) Eğer birgün kovulursam bil ki sorumlusu sensin. Vallahi şaka yapmıyorum, yolarım gelip saçını başını ;))

{Konuyla baya alakasız oldu}

a. gizem dedi ki...

hahhhaaa :)

uyuz cadı dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
Prima Rima dedi ki...

Çok komiksin ama bence bloggerdan kaynaklanan bir durum gibime gelıyor bu, yoksa seni takıbe alıpda bırakıcak adama şaşarım ben :)))

guguk kuşu dedi ki...

yav ne kızıyosun arkadaşlar mobil işte. bi gidiyolar bi geliyolar. Bunlar mobil izleyiciler. bi ceee diyip kaçıyolar. ama boşver. gele gide yorulurlar sonunda yaşları kemale erer otururlar oturdukları yerde.

sinirlikebelek dedi ki...

Çok güldüm vallahi dursunlar durdukları yerde ne diye oynuyolar böle ikide bir :)

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * dedi ki...

He ya sorma bir onlar çakal engelle var bebem ben 5 kişiye yaptım akılları sıra öne geçecekler ya 500 kişi içinden ben önde olayım sevdasındalar var bende de bazı tipler öyle!

uyuz cadı dedi ki...

ebru'cum sevmeyenim çoook bu sanal alemde :) gerçeğinde de var da burdaki kadar çok değil :) sağol canım benim muck

guguk kuşu, ay bi git bi gel başımı döndürdüler ama ya. gıcık oldum :)

sinirlikelebek, evet dursunlar ama :)

stil direktörü, bi-iki deliye ben de yaptım. abuk subuk sitelerle gelmişler açık saçık. hadi dedim ne işiniz var kirletmeyin bloğumu :) ama senin dediğin gibiler var, en başta görülsün de tıklansın diye galiba. bende olmadı da görüyorum hep yazanlar olmuştu.

uyuz cadı dedi ki...

just make up, beni de kocam kapının önüne koyacak senin yüzünden. her gördüğümü almak istiyorum olmas ki ama :)) sen kovulursun ben de boşanırım saç saça baş başa gireriz :P haha senaryoya bak :)))

uyuz cadı dedi ki...

aa bi dakika ya o just make up bu just make up mı? hani justmakeup diye bloğu olan? profile tıklayınca gidilmiyo da aynı kişi misin :)) Allahım kurduğum bu abuk cümle yüzünden sen beni affet :)

ozℓєм dedi ki...

:)))

Merve dedi ki...

kimmmiş o bunu yapan kiim? boşver laliş sen sağ kesimini blogun kendi kendine takılsın orası :)

uyuz cadı dedi ki...

bilmiyorum ki merviş? bi elime geçirirsem dermişim :p
hehe, aman ben de boşverdim zaten de aylardır hep aynı şey oluyo. bi noktada bıktım yani :)

Damlo dedi ki...

bi sabit durmuo zaten o

uyuz cadı dedi ki...

damlo yükseldikçe sorun yok ama alçalınca sinir oluyorum :) hoş aşağılardan yükselmesine de sinirim ben, bi karar versinler gidiyosa gitsin kalıyosa kalsın. tükürdüğünüzü yalamayın millet :)

* ஐ * : ) STİL DİREKTÖRÜ ( : * ஐ * dedi ki...

Kızım gıcığına bağlantıları bembeyaz yaptım hahah biride bakıcam ama beyaz olmuş seninkiler diye yorum yazmış silicem en güzeli olacak sonunda.

иαℓαи dedi ki...

ne yazık ki bu tarz bloggerler var..